۰

ریمستر Red Dead Redemption در بهار ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد ?

red

 ریمستر Red Dead Redemption در بهار ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد?

یک منبع داخلی خبر داده که نسخه‌ بازسازی Red Dead Redemption هم اکنون در حال ساخت است و برای بهار ۲۰۲۲ آماده انتشار خواهد بود، به گفته او این نسخه فاقد بخش آنلاین است و شامل نقشه کامل نسخه اول و بخش هایی از نسخه دوم می‌شود، همچنین چند ماموریت مرتبط با آرتور مورگان در بازی وجود خواهد داشت و گان پلی و گیم پلی بازی بیشتر به نسخه‌ی دوم وفادار خواهد بود.

bully

صداپیشه بازی Bully به ایفای دوباره نقش خود، علاقه‌مند است

red dead

همچنین شایه شده بود کهنسخه ریمستر Red Dead Redemption پیش از GTA VI منتشر خواهد شد

شایعه جدیدی ادعا می‌کند که که نسخه‌ی ریمستر Red Dead Redemption در حال توسعه است. گویا طرفداران قبل از رونمایی از بازی Grand Theft Auto 6 می‌توانند Red Dead Redemption Remaster را تجربه کنند.، به گفته این منبع، بازی برای کنسول ها و پی سی منتشر خواهد شد.

دیگر خبر های راکستار

جزئیات جدیدی از GTA VI فاش شد

یک منبع آگاه ادعا می‌کند که بسیاری از جزئیات مربوط به GTA VI را در جریان است، بنا بر گفته‌های او بازی GTA VI از یک سیستم Chapter بندی مانند Red Dead Redemption 2 استفاده می‌کند که دو فصل اول در دهه‌ی ۱۹۷۰ میلادی روی می‌دهد و احتمالاً با یک جهش زمانی، در زمان دیگری دنبال می‌شود. این مورد با شایعات قبلی در مورد این عنوان مطابقت دارد که نشان می‌دهد این بازی در بیش از یک تاریخ خاص جریان خواهد داشت.

در ادامه این فرد ادامه می‌دهد که تاریخ انتشار این بازی در مهر سال ۱۴۰۲ (اکتبر سال ۲۰۲۳) است. ظاهراً نقشه‌ی این عنوان براساس شهرهای میامی و فلوریدا ساخته خواهد شد و داستان اصلی آن حدود ۶۰ ساعت خواهد بود. گفته می‌شود نقشه‌ی این عنوان کوچک‌تر از نقشه‌ی موجود در Red Dead Redemption 2، اما پر تراکم است.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *