۰

استودیو سی دی پراجکت رد قربانی حمله سایبری شده است

استودیو سی دی پراجکت رد قربانی حمله سایبری شده است

صفحه‌ی توئیتر رسمی استودیو سی‌دی پراجکت رد به‌تازگی بیانیه‌ای را منتشر کرد که می‌گوید طی ۲۴ ساعت گذشته، این شرکت مورد حمله‌ی هدفمند سایبری قرار گرفته است؛ حمله‌ای که باعث شد وضعیت برخی از سیستم‌های داخلی استودیو هم به خطر بیافتد. فرد یا افراد هکر توانستند به شکل غیرقانونی به شبکه‌ی داخلی سی‌دی پراجکت نفوذ کنند، برخی اطلاعات را بدزدند، به بسیاری از فایل‌ها آسیب بزنند و سپس یک یادداشت تهدیدآمیز را از خود به جا بگذارند.

هکرها تهدید کرده‌اند که اگر این اسناد فاش شوند، همه می‌فهمند که سی‌دی پراجکت رد چه روش‌های کاری کثیفی را دنبال می‌کند.

cyberpunck
سایبر

استودیو سی دی پراجکت رد با یک پرونده قضایی جدید روبرو شد.سی‌دی پراجکت رد اخیراً دریافت یک طرح دعوی دیگر را از یک شرکت حقوقی به نمایندگی از سرمایه‌گذاران خود تأیید کرده است. یک اعلامیه‌ی قانونی تأیید می‌کند که دادخواست دوم در دادگاه منطقه‌ای ایالات متحده برای منطقه‌ی مرکزی کالیفرنیا تشکیل شده استعلاوه بر این پرونده‌ی قضایی، سی‌دی پراجکت رد توسط سازمان رقابت و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان کشور لهستان تحت نظر قرار دارد. به صراحت می‌توان گفت که با وجود فروش بسیار خوب بازی Cyberpunk 2077، سی‌دی پراجکت رد یک دوره‌ی بسیار سخت و دشوار را پشت سر می‌گذارد.

استودیو سی دی پراجکت رد

سایبرپانک ۲۰۷۷ از دسامبر سال ۲۰۲۰ در Xbox One ، PS4 و رایانه های شخصی در دسترس است و تجربه کامل یک نفره Night City با Keanu Reeves ، تعداد زیادی ماموریت جانبی و تقریباً همین تعداد باگ را برای شما ارائه می دهد!

با وجود مشکلات زیاد آن،  این بازی ، نگاه جذابی به آینده است و CD Projekt Red قول داده است که در نهایت یک تجربه چند نفره عالی از سابرپانک ۲۰۷۷ را در دسترس قرار دهد.

 

رد

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *