چگونه اسکین Flash را در فورتنایت به دست آورید؟

اسکین Flash در فورتنایت

سرانجام اسکین Flash به Fortnite اضافه شد.

طبق اعلامیه Epic Games ، او قرار بود روز شنبه ، ۱۳ فوریه وارد بازی شود ، اما در عوض ، The Flash تصمیم گرفت زودتر در دسترس قرار بگیرد و به این وسیله مسابقه The Flash Cup را راه بیاندازد.

Flash Cup یک تورنمنت دو نفره است که بازیکنان می توانند با یک دوست خود برای حداکثر ۱۰ مسابقه در مدت سه ساعت برای شانس برنده شدن در اسکین Flash و Speed Force back bling تلاش کنند.

برای رقابت ، بازیکنان باید لول ۳۰ باشند و احراز هویت دو مرحله ای اکانت خود را نیز فعال کنند.

دو نفر با بهترین عملکرد در هر منطقه نه تنها لباس Flash را باز می کند بلکه Speed Force back bling را نیز باز می کند. برای این کار ، آنها باید در بازه زمانی ۳ ساعته The Flash Cup ، بالاترین امتیاز را به دست آورند و در رقابت پیروز شوند.

در ادامه امتیازات هر بخش را مشاهده می کنید:

  • ویکتوری رویال: ۴۲ Points
  • دوم: ۳۶ points
  • سوم: ۳۲ points
  • چهارم: ۳۰ points

طبق قوانین این کاپ، ویکتوری گرفتن بیشترین امتیاز را برای شما به دست خواهد آورد و شما با تنها چند باز برنده شدن در بازی به مقام های اول تا سوم برسید.

همچنین برنده شدن و ویکتوری گرفتن تنها راه امتیاز جمع کردن نیست ، شما به ازای هر کیلی که بگیرید ، ۱ امتیاز جمع می کنید و با این حساب هرچه بیشتر در بازی کیل بگیرید شانس شما برای برنده شدن بیشتر است.

نگران نباشید اگر شما یکی از تیم های برتر نیستید ، هنوز هم می توانید قبل از اینکه Flash از بین برود ، آن را به دست آورید. اسکین او در تاریخ ۱۳ فوریه ، در فروشگاه Fortnite Item در دسترس خواهد بود. Epic Games همچنین مجموعه Flash را منتشر می کند که شامل موارد زیر است:

The Flash Skin
Pickaxe Speed Force Slasher
Speed Force Back Bling
Emote Quick Bite

در کنترل امجی بخوانید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *