۰

فوری جزئیات جدیدی از بازی GTA VI فاش شد.

gta

یک منبع آگاه ادعا می‌کند که بسیاری از جزئیات مربوط به GTA VI را در جریان است، بنا بر گفته‌های او بازی GTA VI از یک سیستم Chapter بندی مانند Red Dead Redemption 2 استفاده می‌کند که دو فصل اول در دهه‌ی ۱۹۷۰ میلادی روی می‌دهد و احتمالاً با یک جهش زمانی، در زمان دیگری دنبال می‌شود. این مورد با شایعات قبلی در مورد این عنوان مطابقت دارد که نشان می‌دهد این بازی در بیش از یک تاریخ خاص جریان خواهد داشت.

در ادامه این فرد ادامه می‌دهد که تاریخ انتشار این بازی در مهر سال ۱۴۰۲ (اکتبر سال ۲۰۲۳) است. ظاهراً نقشه‌ی این عنوان براساس شهرهای میامی و فلوریدا ساخته خواهد شد و داستان اصلی آن حدود ۶۰ ساعت خواهد بود. گفته می‌شود نقشه‌ی این عنوان کوچک‌تر از نقشه‌ی موجود در Red Dead Redemption 2، اما پر تراکم است.

همچنین قبلا شایعد شده بود که  GTA VI دارای شخصیت اصلی مذکر و مونث خواهد بود اخیراً تام هندرسون (Tom Henderson) که یکی از اینسایدرهای معتبر به شمار می‌رود، اطلاعات جدیدی را از GTA VI به اشتراک گذاشته است، تام هندرسون در توییت اخیر خود اشاره کرد که بازی GTA VI برای اولین بار در تاریخ این مجموعه، از یک شخصیت اصلی مذکر و مونث قابل بازی برخوردار خواهد بود. با توجه به این که اینسایدر مذکور پیش از این اطلاعات درستی را منتشر کرده است و سابقه‌ی خوبی دارد، احتمالاً وجود شخصیت مذکر و مونث قابل بازی در GTA VI حقیقت خواهد داشت.

شایعه: نسخه ریمستر Red Dead Redemption پیش از بازی  GTA VI منتشر خواهد شد

شایعه جدیدی ادعا می‌کند که که نسخه‌ی بازسازی Red Dead Redemption در حال توسعه است. گویا طرفداران قبل از رونمایی از بازی Grand Theft Auto 6 می‌توانند Red Dead Redemption Remaster را تجربه کنند.، به گفته این منبع، بازی برای کنسول ها و پی سی منتشر خواهد شد.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *