بازی battlefield 6 احتمالا بخش بتل رویال رایگان دارد!!

بازی

سخه بعدی Battlefield احتمالا از کراس پلی و المان های کراس پلی پشتیبانی میکند

طبق ادعای جدید تام هندرسون، Battlefield 6 از فصل‌های Battle Pass برخوردار است که هر کدام بین ۸ تا ۱۰ هفته به طول می‌انجامد. این مورد منطقی به نظر می‌رسد، زیرا چندین بازی معروف مانند Apex Legends از یک مدل فصلی استفاده می‌کنند. هنگامی که یک بازی مشهور عناوینی مانند Call of Duty رقابت می‌کند، داشتن Battle Pass بسیار منطقی خواهد بود.

ظاهراً نسخه‌ی بعدی Battlefield از قابلیت Cross-Play بین پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس‌ سری ایکس/اس و رایانه‌های پشتیبانی می‌کند. هندرسون در این ویدئو توضیح داد که یک نوع قابلیت رایگان در Battlefield 6 وجود خواهد داشت. به نظر می‌رسد در این نسخه حالت بتل رویال قرار دارد.

بازی Battlefield 6 شامل تخریب آسمان‌خراش‌ها می‌شود

تام هندرسون، یک منبع داخلی معتبر پیرامون بازی Battlefield، در توییت‌های جدید خود به تخریب آسمان‌خراش‌های از پیش برنامه‌نویسی نشده اشاره دارد. هندرسون در گذشته به درستی جزئیات مهمی را از سری Battlefield فاش کرده است، توییت‌های هندرسون به وضوح به ما می‌گویند که بازی Battlefield 6 شامل تخریب‌پذیری‌هایی می‌شود که ما تا به امروز ندیده‌ایم. بر اساس تعاریف او، این تخریب‌پذیری‌ها به شدت واقع‌گرایانه و باشکوه خواهند بود.

بتلفیلد

نسخه بعدی Battlefield در بهار سال آینده معرفی خواهد شد

اندرو ویلسون، مدیرعامل الکترونیک آرتس در جریان ارائه‌ی آخرین گزارش مالی این شرکت اعلام کرد که به‌زودی اخبار و اطلاعات جدیدی از نسخه‌ی بعدی Battlefield ارائه می‌شود. ویلسون وعده داد که این نسخه‌ی جدید در پاییز سال جاری منتشر خواهد شد. وی توضیح داد که این بازی جدید از نهایت قدرت کنسول‌های نسل نهم برای ارائه‌ی نبردهای گسترده با تعداد بازی‌بازان بیشتر استفاده خواهد کرد. همچنین طرفداران می‌توانند انتظار داشته باشند که این نسخه‌ی جدید در بهار سال جاری میلادی رسماً معرفی شود.

بازی Battlefield 6

بازی Battlefield 6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *