۰

شرکت Valve به دنبال استخدام روانشناسان حرفه ای است

Valve به دنبال یک روانشناس است تا به تیم آنها بپیوندد و به توسعه بازی های آینده و زیبا تر کردن ظاهر فروشگاه خود  (Steam) کمک کند.

لیست جدیدی در سایت رسمی آنها درج شده است که در جستجوی شخصی برای پیوستن به استودیو از دفتر Bellevue در ایالت واشنگتن هستند.

در این لیست آمده است: “ما افرادی را با مجموعه مهارت های گسترده استخدام می كنیم كه تخصص عمیقی (در یک رشته خاص ) نیز دارند. روانشناسان در Valve به طیف گسترده ای از ابتکارات در سراسر شرکت کمک می کنند و به آنها اعتماد می شود که با همکاری همتایان خود کار را به خوبی جلو ببرند.

استودیویی که با Half Life: Alyx  و Counter-Strike: Global Offensive شناخته می شود در طی سال های گذشته تعداد زیادی روانشناس را به کار گرفته است. Valve انواع آزمایشات را انجام می دهد ، مانند آزمایشی که عرق و سطح برانگیختگی بازیکنان را اندازه گیری می کند ، تا با رفتار بازیکن به منظور بهبود بازی های خود اطلاعات کسب کنند. این استودیو حتی نسخه ای از پورتال ۲ را ایجاد کرد که بازیکنان می توانستند با چشم آن را کنترل کنند ، بعد از آن متوجه شدند که بازیکنان می توانند چشم های خود را سریعتر از دست خود حرکت دهند.

همچنین یکی از دلایلی که بازی Hlaf Life :Alyx در گیم آواردز ۲۰۲۰ به عنوان بهترین بازی VR انتخاب شد ، استفاده از برخی روانشناسان در ساخت این پروژه بوده است.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *