۰

ماکروسافت در تلاش برای تولید بیشتر کنسول های گیمینگش است

یافتن کنسول های Xbox Series X و Series S از ابتدای عرضه در نوامبر بسیار دشوار بوده و سهام در خرده فروشان عمده پیشرفت چندانی نکرده است. با این حال ، رئیس ایکس باکس فیل اسپنسر گفته است که او اقدامات لازم را انجام داده است تا به زودی تولیدات کنسول گسترده تر شود.

اسپنسر

اسپنسر در گفتگو با “Major Nelson” ایکس باکس لایر در پادکست خود (از طریق VGC) ، توضیح داد که مایکروسافت در حال ساخت کنسول های جدید در اسرع وقت است ، اما او همچنین برای همکاری بیشتر با شرکای تولید آنها همکاری می کند.

اسپنسر گفت: “این فقط به فیزیک و مهندسی برمی گردد. ما مانع آنها نمی شویم.” “ما در حال ساخت آنها با بیشترین سرعت ممکن هستیم. همه خطوط مونتاژ ما در حال فعالیت است. من هفته گذشته با لیزا سو با AMD در تماس تلفنی بودم [ مدام می پرسید:” چگونه بیشتر بدست آوریم؟ چگونه بیشتر بدست آوریم؟ ” بنابراین این چیزی است که ما دائماً روی آن کار می کنیم ، اما فقط ما نیستیم. من فکر می کنم بازی ها در سال ۲۰۲۰ واقعاً جایگاه خودش را پیدا کرده است. “

ما از زمان انتشار اولیه Xbox Series X و Series S در جاهایی مانند Walmart و Best Buy شاهد ذخیره پراکنده ای هستیم و امیدوارم که مایکروسافت بتواند سرعت تولید را افزایش دهد ، این موارد بیشتر خواهد شد. سونی تقاضای بسیار بالایی برای PS5 دارد و همچنین از GPU به سبک AMD Radeon RDNA 2 استفاده می کند. به همین دلیل ، تنگناهای یک شرکت احتمالاً بر شرکت دیگر تأثیر می گذارد.

در کنترل امجی بخوانید :

بهترین بازی های استیم در سال ۲۰۲۰

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *