۰

احتمال ساخت فیلم جدید جن گیر توسط کارگردان فیلم هالووین

جن گیر

هر طرفدار ترس و وحشت می داند که بهترین هیولاها هرگز نمی میرند. دیوید گوردون گرین، مایکل مایرز را در ریبوت خوب فیلم هالووین در سال ۲۰۱۸ بازگرداند و اکنون او در حال مذاکره برای فیلمبرداری از یک فیلم کاملاً جدید Exorcist ( جن گیر ) بر اساس گزارش The Observer است.

استودیو Blumhouse Productions ، استودیویی که فیلم های ترسناک مدرن مانند Get Out ، Paranormal Activity و The Purge را برای ما به ارمغان آورد ، گفته می شود در حال ساخت فیلم جدید جن گیر است که Green آن را کارگردانی می کند . جیسون بلوم ، دیوید رابینسون و جیمز رابینسون نیز تهیه کنندگی خواهند کرد.

گردن گرین
Gordon Green

گرین پس از بازگرداندن فیلم هالووین به زندگی ، فیلم دنباله ای با عنوان Halloween Kills را فیلمبرداری کرد. COVID-19 فیلم را به طور قابل توجهی به تأخیر انداخت ، اما اکنون فیلم قرار است در اکتبر ۲۰۲۱ اکران شود.

فیلم Exorcist برای اولین بار در سال ۱۹۷۳ به کارگردانی ویلیام فریدکین با بازی لیندا بلر ، الن بورستین ، جیسون میلر و ماکس فون سیدو در نقش یک دختر ۱۲ ساله که توسط شیطانی تسخیر شده و کشیش در تلاش است تا او را از تصرف شیطان آزاد کند.

The Exorcist به عنوان اولین فیلم ترسناکی که از طرف جوایز اسکار نامزد بهترین فیلم شده بود. از آن زمان به بعد دو دنباله Exorcist II: The Heretic و Exorcist III دریافت کرده است. همچنین دو فیلم پیش درآمد  Exorcist: The Destination و Dominion: Prequel to the Exorcist دریافت کرد. این فیلم همچنین توسط فاکس در یک نمایش تلویزیونی اقتباس شد که به مدت دو فصل در سال های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ اجرا شد.

جن گیر

در حال حاضر مشخص نیست که این فیلم دنباله است یا یک ریبوت کامل. گزارش قبلی از این فیلم به عنوان یک ریبوت یاد می کرد ، اما گزارش Observer از این فیلم به عنوان دنباله ای یاد می کند. شایان ذکر است که فیلم جدید هالووین ادامه سریال اصلی است و خود جیسون بلوم  گفته است که علاقه ای به ساخت مجدد یا بازسازی فیلم های ترسناک کلاسیک در ماه نوامبر ندارد.  همچنین هنوز نمی دانیم که این فیلم در کجای برنامه های گرین قرار خواهد گرفت ، زیرا او در حال ساخت سومین فیلم هالووین و یک مجموعه تلویزیونی Hellraiser است.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *