۰

تمام بازی ها با نمره ۱۰/۱۰ از IGN در سال ۲۰۲۰

نمرات بازی ۱۰/۱۰

IGN

در لیست نمرات بازی هایی که در سال ۲۰۲۰ به صورت ۱۰/۱۰ بوده است را بررسی میکنیم:

The Last of Us, Part 2

last of us 2

بازی The Last Of Us Part II یکی از بهترین یا شاید بهترین بازی PS4 است که توانست نمره بازی ۱۰/۱۰ را از بیشتر وب سایت ها از جمله IGN دریافت کند.

این گیم تمام مشکلات فنی نسخه اولش را حل کرد و همچنین با الهام گرفتن از قابلیت های حرکتی بازی Uncharted ، دست بازیکنان را برای تجربه داستان شاهکارش باز گذاشت تا بتواندد راحت تر از نسخه قبلی آن به مبارزه بپردازند.

با اینکه TLOU2 یک بازی تقریبا خطی است ولی انقدر فضاهای آن بزرگ و با جزئیات طراحی شده اند که شما می توانید وقت زیادی را صرف گشت وگذار در آن مناطق کنید.

Microsoft Flight Simulator 2020

IGN
Microsoft Flight Simulator

نمره بازی Microsoft Flight Simulator نیز به دلیل طراحی فوق حرفه ای و با جزئیات آن ۱۰/۱۰ شد و به بهترین نسخه از این سری گیم تبدیل شد.

این بازی حس واقعی پرواز کردن با یک هواپیما را به شما منتقل می کند و همینطور با طراحی دقیق و چشم نواز کل نقشه های جهان به طور دقیق و درست شما را شگفت زده می کند.

Half-Life: Alyx

Half-Life: Alyx
Half-Life: Alyx

Half-Life: Alyx نه تنها اولین بازی ای است که IGN در طول ۲ سال گذشته نمره ۱۰/۱۰ به آن داده است ، بلکه اولین بازی VR است که IGN تاکنون امتیاز “شاهکار” را به آن اختصاص داده است. Half-Life: Alyx با پر کردن یک فاصله هشت ساله در این مجموعه ، قبل از وقایع Half-Life 2 اتفاق می افتد و Alyx Vance را دنبال می کند در حالی که او و پدرش علیه تهدید بیگانه ای به نام Combine مبارزه می کنند.

Persona 5 Royal

Persona 5 Royal
Persona 5 Royal

Hafer: Persona 5 در حال حاضر یک پیشرو قدرتمند برای داشتن بهترین JRPG ساخته شده تا کنون بود ، و Royal واقعا ما را به این فکر می اندازد که چه چیز دیگری حتی می تواند با آن رقابت کند.

داستان عالی و شخصیت های دوست داشتنی و چند بعدی آن همراه با مبارزه چالش برانگیز و تاکتیکی ، همه اصلاح شده و برای دور دیگری با شگفتی های جدید و دوستان جدید همراه هستند. مناطق جدیدی برای گشت و گذار وجود دارد.

Crusader Kings 3

Crusader Kings 3
Crusader Kings 3

Crusader Kings 3 یک بازی استراتژیک عالی ، یک RPG عالی و یک کلاس عالی در مورد چگونگی گرفتن بهترین قطعات سیستم های موجود و عمیق تر و بهتر کردن آنها است. همه شخصیت ها و داستان های جذاب ، نادرست و نادرست، عشق ، جنگ ، پیروزی و از دست دادن احساس می کنند که فقط آغاز چیزی افسانه ای است.

Spelunky 2

Spelunky 2
Spelunky 2

Spelunky 2 تمام آنچه را که باعث شده است تا دوباره به ریشه های اصلی نسخه اولش برگردد را دارد و در هر یک از جنبه های فردی گسترش می یابد بدون اینکه هرگز ساده و ظریف یکپارچه سازی سیستم عامل ۲D آن را پیچیده کند.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *