۰

۱۰ بازی که تجربه آنها روی سخت ترین حالت تقریبا غیرممکن است

 انجام دادن سخت ترین حالت بازی معمولا یکی از بزرگ ترین چالش هایی است که هر گیمری می تواند با آن مواجه شود، چون در این حالت تقریبا تمام امکانات بازی از شما گرفته میشود و همه چیز به طور مرگباری سخت میشود.

در این مقاله به معرفی ۱۰ مورد از سخت ترین حالت بازی ها میپردازیم که تجربه آنها تقریبا غیر ممکن است:

Dead Cells : Stem Cells

بازی

 این یکی از بازی هایی است که می توانید بیشترین زمان را صرف آن کنید بدون اینکه پیشرفت محسوسی داشته باشید!  صادقانه بگوییم ، این یک بازی مبتنی بر مهارت است که به طور برجسته ای دشوار است. و ، هنگامی که یک بازیکن بازی را تمام می کند ، متوجه می شود که در اصل دارای پنج New Game Plus متفاوت است.

با کشتن آخرین باس بازی، قفل حالت “Steam Cells” باز میشود و  می تواند باعث افزایش سختی و پاداش شود. با به پایان رساندن دوباره این مود NG+2 فعال میشود واین روند تا چنج بار تکرار میشود که واقعا به پایان رساندن آن غیر ممکن است!

Dark Souls 2 : Multiple Modes

سری دارک سولز معمولا به عنوان یکی از سخت ترین سزی ها در گیم شناخته میشود و مود Multiple در دارک سولز ۲ بهترین گزینه برای نمایش این سختی است.

Dead Rising 3 :Nightmare Mode

در مود Nightmare بازی DR3 زامبی ها بسیار خشن تر و وحشی تر میشوند و قابلیت سیو کردن بازی فقط در دستشویی ها امکان پذیر است و همچنین سرعت روند بازی ۴ برابر حالت عادی خواهد شد!

Nier Automata :Very Hard Mode

Nier Automata بزرگترین عنوان فروش بازیهای Platinum در تمام دورانها است و حتی از سری Bayonetta با نامهای فراتر رفته است. این بازی کاملاً شگفت آور پیچیده و در عین حال ناخوشایند توسط یوکو تارو کارگردانی شده است . در این مود شما با خوردن تنها یک ضربه از طرف دشمنان میمیرید و این یک چالش بسیار بزرگ و سخت برای بازیکنان خواهد بود.

Doom 2016 :Ultra Nightmare Mode

Doom 2016 دقیقاً مانند دشواری Witcher 2 Insane دارای تنظیماتی مشابه Ultra Nightmare است که اساساً بازیکنان مجبور می شوند با سرعت بسیار بالا آن را بازی کنند.در این مود شما با هر بار مردن می تونید روند پیشرفت خود را در یک مرحله مشاهده کنید با وارد یک رنکینگ بشوید.

Witcher 2 : Insane Mode

در این مود بازی ویچر ۲ که Insane نام دارد ، دشمنان شما بسیار قدرتمند تر از قبل خواهند شد و همچنین حملات آنها به شما بسیار خطرناک تر خواهد بود.

همچنین شما با یک بار مردن در بازی ، تمام سیو های خود را از دست میدهید.

Furi: Furier Mode

در حال حاضر ، استاندارد برای حالت سخت در بازی ها معمولاً فقط برای افزایش سلامتی دشمن است. اما ، شبیه ساز Boss Battle Furi متفاوت است. این بازی در حال حاضر برای افرادی که با بازی هایی مانند Dark Souls یا حتی یک نمونه ۲ بعدی مانند Hyper Light Drifter آشنا نیستند ، کاملاً یک چالش کامل است. و هنگامی که بازیکنان موفق به شکست Star می شوند ، مود Furier را باز می کنند که در واقع NG + است.

تنها چیزی که وجود دارد این است که ، اکثر باس ها در بازی مکانیک  جنگی جدیدی دارند ، مراحل جدید دارند یا برخی حرکت های جدید.

FTL: Hard Mode

این بازی یکی از سخت ترین بازی هایی است که میتوانید آن را تجربه کنید. در این بازی شما کاپیتان یک کشتی فضایی هستید و باید با سفینه های دیگر مبارزه کنید و تصمیمات مهم و درسی بگیرید. در مود سخت آن شما یک کشتی فضایی ضعیف خواهید داشت وهمچنین دشمنان شما بخش مهم تری از کشتی شما را هدف قرار می دهند.

Hades: Pact Of Punishment

Hades یکی از بازی هایی است که اخیرا منتشر شده است وهمینطور نمرات خوبی را دریافت کرده است.

در مود سخت آن بازیکنان آزادی کامل دارند ومی توانند میزان صدمه زدن به دشمنان و همینطور جون آنها را به طور دستی تنظیم کنند ودر عوض دشمنان شما بسیار باهوش تر خواهند شد.

Attack On Titan: True Attack Mode

این بازی یکی از بهترین بای های Musou است و بسیار خلاقانه طراحی شده است.

در مود سخت آن تمام دشمنان شما از کوچک تا بزرگ ، بسیار قدرتمند تر از قبل خواهند شد و ۹۹ درصد آنها جان سخت هستند و دمیج زیادی به شما وارد میکنند.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *