اولین رندرهای گلکسی زد فولد ۳ منتشر شده!!!!!

samsung galaxy z fold 3

رندرهای جدیدی از گلکسی زد فولد ۳ به اشتراک گذاشته شده است که طراحی مسحور کننده آن را نشان می‌دهد. از سوی دیگر براساس برخی خبرهای فاش شده، ظاهرا ابعاد نمایشگر داخلی و خارجی این گوشی تاشو از گلکسی زد فولد ۲ کوچکتر خواهد بود.

وب‌سایت‌ «Pigtou» رندرهایی از گوشی تاشو نسل بعدی سامسونگ به اشتراک گذاشته است. با توجه به تصاویر انتظار می‌رود این گوشی از نمایشگری مجهر به دو لولا بهره ببرد که از دو نقطه مختلف قابلیت تا شدن دارد.
.
پیشتر نیز گزارش‌هایی از پتنت سامسونگ مبنی بر طراحی گوشی تاشو با بهره‌مندی از چندین لولا مطرح شده بود. همان‌‌طور که در تصاویر دیده می‌شود، در یکی از طرح‌ها، گلکسی زد فولد ۳ مجهز به نمایشگری بزرگ‌تر در کنار دو نمایشگر کوچک‌تر در طرفین آن است. امکان باز کردن گوشی در حالت‌های مختلف وجود دارد. همچنین در پنل پشتی دستگاه نیز دوربین چهارگانه تعبیه شده است.

وب‌سایت Pigtou رندرهای مربوطه را براساس پتنت سامسونگ طراحی کرده است. در قسمت پنل جلویی اسپیکرهایی تعبیه شده تا تجربه صدای استریو برای کاربر فراهم شود.

در طرح دوم، گوشی تاشو با طراحی Z شکل را نشان می‌دهد که مجهز به سه نمایشگر است که به صورت Z روی یکدیگر جمع می‌شوند. با توجه به اینکه لولاها در جهات مختلف باز می‌شوند، کاربر می‌تواند در چهار اندازه مختلف از گوشی استفاده کند.
از سوی دیگر، در خبرهای فاش شده دیگری به نظر می‌رسد که گلکسی زد فولد ۳ قرار است از نمایشگر کوچکتری نسبت به نسل قبلی خود یعنی گلکسی زد فولد ۲ معرفی شود.

سامسونگ

«راس یانگ» موسس «DisplaySearch» اعلام کرد که هر دو نمایشگر داخلی و خارجی این گوشی هوشمند ابعاد کوچکتری نسبت به نسخه قبلی خواهند داشت.

به نظر می‌رسد طبق گفته راس یانگ، ابعاد نمایشگر داخلی گلکسی زد فولد ۳ از ۷.۵۹ اینچ در نسخه قبلی به ۷.۵۵ اینچ و نمایشگر اکسترنال از ۶.۲۳ اینچ در نسخه قبلی به ۶.۲۱ اینچ در نسخه جدید کاهش پیدا می‌کند. به صورت طبیعی انتظار می‌رود نمایشگر گوشی‌های تاشو از نسلی به نسل بعدی بزرگ‌تر شوند و چنین تغییر کمی عجیب به نظر می‌رسد.

آبان ماه امسال نیز پتنت سامسونگ از پشتیبانی قلم به گوشی تاشو نسل جدید کره‌ای‌ها خبر می‌داد. هنوز اطلاعات زیادی در مورد گلکسی زد فولد ۳ منتشر نشده است؛ هرچند برخی گزارش‌ها در مورد نازک‌تر و سبک‌تر بودن آن منتشر شده است.

آنچه مسلم است بعید به نظر می‌رسد گلکسی زد فولد ۳ قیمت پایینی داشته باشد و ممکن است حتی با قیمت ۲۰۰۰ دلار یا بیشتر به بازار عرضه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *