۰

با این مود در Assassin’s Creed Valhalla کاراکتر خود را شخصی سازی کنید

همانطور که از طریق بازی کردن اساسینز کرید والهالا متوجه شده اید ، روش هایی وجود دارد که می توانید نوع Eivor را شخصی سازی کنید. گفته می شود ، اگر آزادی بیشتری داشته باشید تا قهرمان خود را در طول سفر خود تنظیم کند ، چه می کنید؟ خوشبختانه راهی وجود دارد! حداقل برای بازیکنان رایانه های شخصی ، زیرا این مد Valhalla ساخته شده توسط فن ها به بازیکنان این امکان را می دهد تا از بسیاری روش های دیگر بتوانند Eivor خود را شخصی سازی کنند.

در مود جدید اساسینز کرید والهالا که Eivor Customizer نامیده می شود ، تعداد زیادی مدل موی جدید ، رنگ ، مدل ریش و تغییر اندام را ارائه می دهد. حتی می توانید تناسب بدن و رنگ پوست را نیز اصلاح کنید ، بسیار گسترده است. در نمایش اسلایدی زیر ، فقط چند روش مختلف برای سفارشی کردن Eivor خود ، از جمله کل صورت آنها را مشاهده می کنید:

کاری که این مود انجام می دهد این است که از گزینه های NPC استفاده می کند و آنها را در دسترس Eivor قرار می دهد تا بازیکنان هر طور که لازم دیدند از آنها استفاده کنند. همچنین یک عالمه گزینه مدل مو برای هر دو Eivors اضافه می کند ، همانطور که در نمایش اسلاید بالا دیده می شود. مانند هر مد دیگری ، بازیکنان را تشویق می کنیم قبل از انجام هرگونه تغییر در بازی ، از پرونده های ذخیره شده خود پشتیبان تهیه کنند تا از ایجاد هر گونه مشکل خودداری کنند.

برای دانلود این مود به لینک زیر مراجعه کنید :

لینک دانلود

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *