۰

۱۰ کاراکتر برتر گیم در سال ۲۰۲۰ از نظر Gameinformer

بازی های کامپیوتری معمولا سرگرم کننده هستند، اما وابستگی ما به کاراکتر های آنها بیشتر از یک بازی است وخوب و بد آنها در زنگی ما نیز تاثیر میگذارد و فکر مارا به خود درگیر میکند.

ما با خنده آنها میخندیم و با گریه آنها نیز گریه میکنیم و یک ارتباط کاملا قوی بین ما و کاراکتر های بازی ها شکل میگیرد که به این راحتی ها قابل فراموشی نیستند.

در این مقاله ۱۰ کاراکتر برتر بازی های سال ۲۰۲۰ را از نظر مجله Gameinformer برای شما آماده کرده ایم:

۱

Johnny Silverhand Cyberpunk 2077

cyberpunk

او ممکن است به عنوان یک مزاحم در ذهن V کار کند ، اما جانی سیلور هند سرانجام راه خود را به قلب ما هک کرد. جانی سیلور هند بیشتر یک احمق است. رفتار او با افراد دیگر و روشهای سرسختانه خشن او بسیار جالب توجه است ، اما نکته جالب در مورد این شخصیت، رشد او است. جانی سیلور هند و V به تدریج به درکی دست می یابند که هر دوی آنها را تغییر می دهد و نشان می دهد جانی چیزی فراتر از پسر غیرقابل قبولی است که برای اولین بار ملاقات کردید. بعلاوه ، داشتن کیانو ریوز برای یک فرد خاص بسیار جالب است.

۱

Kasumi- Persona 5 Royal

کاسومی به عنوان دختر جدید در شهر ، بسیاری از مسائل را دارد. استرسی را که به دلیل ژیمناست کلاس جهانی و جدیدترین عضو Phantom Thieves به وجود می آید ، بریزید و رفتار شاد او حتی چشمگیرتر است. با این حال ، یک راز تاریک که بعداً در روایت روشن می شود به درستی نشان می دهد که گاهی اوقات همه چیز به این شکل نیست و فقط به این دلیل که کسی سرحال و خوش بین به نظر می رسد ، به این معنی نیست که وزن دنیا را بر دوش خود ندارند. .

۱

Jessie- Final Fantasy VII Remake

بیایید در اینجا بحث “Aerith در مقابل Tifa” را کنار بگذاریم. بله ، Final Fantasy VII Remake در آن قهرمانان کلاسیک گسترش می یابد ، اما همچنین به شخصیت های کوچکی که قبلاً جزئی بودند زمان بیشتری را در کانون توجه قرار می دهد. آنجاست که جسی قدم برمی دارد و نمایش را می دزد. او در ظاهر شخصیتی طناز و عشوه گر دارد ، هرچند شما هرگز مطمئن نیستید که چه مقدار از این رفتار ها ادا  است؟! همانطور که Cloud فراتر از Midgar درباره خانواده و رویاهای خود بیشتر می آموزد ، یک پیوند واقعی ایجاد می شود که جسی را به یکی از بهترین شگفتی های کل بازی تبدیل می کند.

۱

Megaera- Hades

از آنجا که کاراکتر Hades یک شخص سرباز است و Meg اولین برخورد مهم است ، شما بیش از هر باس دیگری در بازی با او می جنگید. این درگیری مداوم قطعاً فشارهای زیادی را در روابط ایجاد خواهد کرد ، اما شوخی های کنایه دار زاگرئوس با مگ همچنان نقطه اوج تلاش مکرر وی برای فرار از دنیای زیرین است. او لزوماً دشمن نیست. او فقط سعی می کند جلوی زاگرئوس را بگیرد زیرا مجبور است.

۱

Russell- Half-Life: Alyx

 این بازی دارای تعداد زیادی جنگ های سنگین و لحظات ترسناک است که ممکن است بازیکنان را به اوج هیجان برساند. به همین دلیل ما از راسل ، که یک روحیه استقبال را به فضای سنگین بازی اضافه می کند ، بسیار سپاسگزاریم. او دستکش های گرانشی Alyx را به نام خودش (“راسل”) صدا می کند ، و از طریق رادیو با ما در ارتباط است . با در نظر گرفتن تمام تهدیدهایی که Alyx برای مقابله با آن نیاز دارد ، نگرانی راسل برای او (و شوخ طبعی او) احساس می شود که نقاط گرم در دنیای سرد سرد است.

۱

Miles- Marvel's Spider-Man: Miles Morales

ابرقهرمانان با اعتماد به نفس و باتجربه می توانند خونسرد باشند. با این حال ، کاراکتر مایلس مورالس به ما نشان می دهد اشکالی ندارد اگر هنوز خیلی چیز ها را یاد نگرفته است. بدون پیتر پارکر برای کمک به او ، مایلز باید از سایه مربی خود خارج شود تا نوع مرد عنکبوتی را که می خواهد تبدیل شود. او سبک خاص خود را به لباس عنکبوتی نمادین می آورد ، هم با حس مد و هم آکروباتیک در هوا ، و چرخشی تازه را برای این عمل ایجاد می کند. اما همچنین جالب است که تمرکز مایلز بر شناختن جامعه خود است ، مردم هارلم را بشناسید تا بازیکنان ببینند مایلز برای چه کسانی می جنگد.

۱

Jin- Ghost of Tsushima

 کاراکتر جین هنگامی که مجبور به انتخاب بین عزت و ضرورت می شود ، روش روان تری نسبت به بسیاری از برادران سامورایی خود در پیش می گیرد. با این حال ، او این کار را با سهل انگاری انجام نمی دهد. جین تلاش می کند تا رفتاری را که برای پیروی از او تربیت شده است ، رعایت کند و در عین حال آنچه را که برای نجات جزیره زادگاهش سوشیما از دست مغولان مهاجم لازم است ، انجام دهد. این درگیری داخلی به لحظات جذاب شخصیت منجر می شود ، اما جین همیشه یک قهرمان دلسوز و جذاب است که با مردم با عزت رفتار می کند – چه آنها دوست باشند و چه دشمن.

۱

Ichiban Kasuga- Yakuza: Like a Dragon

ایچیبان کاسوگا مورد خیانت ، شلیک و رها شدن قرار گرفته است. حتی در این صورت ، او موفق می شود که جنبه روشن هر موقعیت را ببیند. خواه در حال مقابله با مهاجمان باشد و یا در تلاش برای بازگرداندن یک ببر سرکش در قفس خود ، خوش بینی کسوگا حتی در بی منطق ترین شرایط نیز تزلزل ناپذیر است. این بازی ممکن است در مورد سازمان های جنایتکار متخاصم باشد ، اما کاسوگا با تمایل برای کمک به مردم که جامعه را نادیده می گیرد ، تنش را کاملا متعادل می کند. تنها نکته مهم در مورد این پسر چرخش او با یک چوب بیس بال است.

۱

Ellie- The Last of Us Part II

بازیکنان پس از گذراندن نسخه اصلی The Last of Us با الی ، او را به خوبی شناختند. به همین دلیل اقدامات او در این دنباله بسیار دلخراش است. ناامیدی و غم و اندوه او را وادار به انتخاب هایی می کند که بازیکنان می دانند نباید انجام دهد. تماشای این مارپیچ رو به پایین (و مشارکت در آن) ناخوشایند است ، اما واکنش شدیدی که اقدامات الی القا می کند شاهدی بر ارتباط قدرتمندی است که Naughty Dog ایجاد کرده است. شاید او دیگر الی نباشد که به یاد می آورید ، اما همچنان یکی از پیچیده ترین (و معیوب ترین) شخصیت ها در بازی است.

۱

Abby- The Last of Us Part II

لازم نیست ابی را دوست داشته باشید. او کارهایی انجام داده است که بخشیدن آنها دشوار است – اما همین امر باعث می شود او جذاب ترین شخصیت سال ۲۰۲۰ باشد. The Last of Us Part II بازیکنان را به سفری می برد که غیرممکن به نظر می رسد ، ابتدا ابی را به یک شرور کاملاً بد تبدیل می کند ، اما سپس پرورش می یابد. همدلی و درک او در طول زمان بازی شکل میگیرد . این تکامل بعید یک موفقیت برجسته توسط توسعه دهنده Naughty Dog است ، با تاکید بر انگیزه های پیچیده ای که مردم دارند و فراتر از تعاریف ساده خوب و بد است.

در کنترل امجی بخوانید :

تاریخچه استودیو ناتی داگ

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *