۰

امیدواری هواداران به بازگشت جک اسپارو با بازی جانی دپ

جک اسپارو

مجموعه فیلم دزدان دریایی کارائیب یکی از موفق ترین مواردی است که دیزنی تولید کرده است. یکی از فیلم هایی که بیش از ۱ میلیارد دلار در گیشه جهانی فروش داشته اند ، بنابراین قطعاً جای تعجب نیست که دیزنی بخواهد این مجموعه را ادامه دهد ، حتی اگر برنامه در این مرحله راه اندازی مجدد این مجموعه  با یک شخصیت اصلی کاملا جدید باشد. اینکه سرنوشت جک اسپارو کاپیتان جانی دپ دقیقاً چه خواهد بود نامشخص بود ، گرچه اکنون به نظر می رسد تأیید شده است که دیگر او را نخواهیم دید ، حتی به صورت افتخاری، زیرا گفته می شود که این ایده مطرح شده و رد شده است.(بازگشت جک اسپارو)

آیا بازگشت جانی دپ به دزدان دریایی کارائیب ایده بدی است کلیک کنید

دزدان دریایی

تا آنجا که می توانیم بگوییم ، یک جفت فیلم دزدان دریایی کارائیب در حال توسعه هستند. یکی توسط نویسنده کریستینا هادسون توسط نویسندگان پرندگان شکاری نوشته شده و قرار است مارگوت رابی در آن بازی کند و دیگری تد الیوت و کریگ مازین فیلمنامه نویسی آن را انجام میدهند. در حالی که هیچکدام از پروژه ها برای بازی در شخصیت جانی دپ قرار نبودند ، معلوم نبود که آیا برنامه ریزی برای یک یا هر دو این فیلم ها باید یک راه اندازی مجدد واقعی باشد ، داستان را از ابتدا در یک جهان کاملا جدید شروع می کند یا ممکن است بیشتر باشد مانند اسپین آف، که به سادگی بر روی شخصیت های جدید در همان جهان همان فیلم های قبلی متمرکز شده است. برخی از طرفداران کاپیتان جک امیدوار بودند که اگر این مورد دوم بود ، حداقل این احتمال وجود داشت که دپ ظاهر شود ، حتی اگر او شخصیت اصلی آن نبود.

با نگاهی اخیر به حرفه جانی دپ ، و مشکلات حقوقی مرتبط با THR ، مشخص شد که تهیه کننده فیلم دادن دزدان دریایی کارائیب ، جری بروکهایمر ، که همچنان متحد سرسخت دپ است ، می خواست بازیگر را در فیلم بعدی دزدان دریایی بدل کند. ، که طبق این گزارش همان ایده ای است که مارگوت رابی بازی می کند ، اما ظاهرا دیزنی قبلاً این ایده را ساقط کرده است.

بازگشت جک اسپارو

جانی دپ

به نظر می رسد این یک بار برای همیشه تایید می کند که کاپیتان جک اسپارو به خوبی و واقعاً انجام شده است. گرچه مطمئناً هنوز ممکن است یک یا هر دو فیلم در یک جهان یکسان اتفاق بیفتد و ممکن است شاهد حضور شخصیت های دیگر این فیلم  دیزنی باشیم ، اما انتظار نداشته باشید که جانی دپ یکی از آنها باشد.

این مطمئناً خیلی هارو را ناامید خواهد کرد زیرا جانی دپ به وضوح هنوز از پشتیبانی زیادی برخوردار است و از زندگی شخصی این بازیگر جدا شده است ، کاپیتان جک اسپارو هنوز هم یک شخصیت کاملاً محبوب است. دپ برای اولین بار برای اجرا نامزد اسکار شد و مطمئناً اسپارو قسمت مهمی از زنئگی هنری  جانی دپ هست وجک اسپارو حاصل بازی جانی دپ هست.

بازگشت جک اسپارو

با توجه به اینکه اساساً هیچ تصوری از زمان دیدن فیلم بعدی دزدان دریایی نداریم ، همیشه ممکن است تا زمان رسیدن به آن موضع دیزنی در این مورد تغییر کند ، اما همانطور که در حال حاضر پابرجاست ، به نظر می رسد آخرین کاپیتان جک اسپارو افسانه ای را دیده ایم.(بازگشت جک اسپارو)

 

درخواست بازگشت جانی دپ به دزدان دریایی کارائیب توسط هواردان کلیک کنید

 

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *