۰

درجه بندی لیگ عدالت Zack Snyder’s به احتمال زیاد!

رتبه بندی سنی

با عدم موفقیت سینمایی لیگ عدالت در سال ۲۰۱۷ ، سال آینده این فرصت را به علاقه مندان می دهد تا دیدگاه کاملاً محقق شده کارگردان Zack Snyder را برای داستان تیم ابرقهرمانانه مشاهده کنند. کاملاً واضح است که لیگ عدالت Zack Snyder کاملاً متفاوت از نسخه Justice League جاس ودون است و به نظر می رسد که این امر در رتبه بندی آن نیز صدق خواهد کرد. همانطور که زک اسنایدر می بیند ، فیلم جدیدی که او در این برش گسترده ساخته کافی است تا کل ماجرا دارای درجه R باشد.(درجه بندی لیگ عدالت)

زک اسنایدر در حالی که با EW صحبت می کرد ، خاطرنشان کرد که اگرچه انجمن فیلم های  آمریکا (MPAA) هنوز به طور رسمی به نسخه خود از Justice League امتیاز نرسیده است ، اما او مظنون است که به اندازه کافی برای انتقال آن از PG-13 به خاک R وجود دارد. هنگامی که برای مشخص کردن چگونگی وضوح برش اسنایدر در مقایسه با برش سینما تحت فشار قرار گرفتیم ، فیلمساز پاسخ داد:

درجه بندی لیگ عدالت

پاسخ زک اسنایدر

یک صحنه وجود دارد که بتمن یک بمب اف را می اندازد. سایبورگ قبل از دیدار با لیگ عدالت خیلی از اتفاقات زندگی اش راضی نیست و تمایل دارد حرف خود را بزند. و Steppenwolf تقریباً فقط مردم را به نصف  می کند. بنابراین [رتبه بندی به دلیل] خشونت و فحش است ، احتمالاً هر دو.

با توجه به اینکه چگونه بتمن بن افلک “اوه گه” را تلفظ کرد وقتی فکر کرد قرار است توسط Doomsday در Batman v Superman: Dawn of Justice سوزانده شود ، نمی توانم بگویم که  از شنیدن  بمب F در Zack Snyder’s شگفت زده شدم. این کار را با Cyborg انجام دهید که احتمالاً زبان رنگارنگ خود را کنار می گذارد و سلطنت Steppenwolf ترسناک تر است ، و Zack Snyder معتقد است که این Justice League قطعاً یک پیشنهاد PG-13 نخواهد بود. بنابراین ، به والدین ، توصیه شود که این یک پروژه ابرقهرمانی است که لزوماً چیزی نیست که باید به بچه های کوچکتر خود نشان دهید

زک اسنایدر

البته زک اسنایدر برای کارگردانی فیلم های دارای درجه R غریبه نیست ، زیرا Dawn of the Dead ، ۳۰۰ و Watchmen همگی این طبقه بندی را دارند. و اگر دامنه انتشارات رسانه های داخلی را بیشتر کنید ، کاهش های گسترده Sucker Punch و Batman v Superman: Dawn of Justice نیز دارای رتبه های R هستند. اسنایدر همچنین Army of the Dead را برای Netflix معرفی کرده است و اگر چیزی شبیه به آخرین فیلم زامبی او باشد ، می توانیم بر همه نوع دلخراش بودن آن حساب کنیم.

درجه بندی لیگ عدالت

لیگ عدالت زک اسنایدر

با حضور تقریباً چهار ساعته ، لیگ عدالت Zack Snyder’s Justice در HBO Max به عنوان یک مینی سریال چهار بخشی ارائه می شود. با این حال ، اسنایدر همچنین گفت که مذاکرات برای بازی Snyder Cut در سینماها در همان زمان پخش سرویس ، در حال انجام است ، دقیقاً مانند کاری که با کل فیلم ۲۰۲۱ برادران وارنر انجام می شود. خواه این اتفاق بیفتد یا خیر ، در حالی که فرضیه اصلی لیگ عدالت زاک اسنایدر هنوز بتمن ، زن شگفت انگیز ، آکوامن ، فلش ، سایبورگ و سوپرمن را می بیند که برای نبرد با استپن وولف و ارتش Parademon او دور هم جمع می شوند ، اختلافات خاصی وجود دارد وقایع رخ می دهد ، با اسنایدر این داستان را به عنوان یک داستان “Elseworlds” توصیف می کند.

 

 

 

 

کریستوفر نولان از مزیت سه گانه شوالیه تاریکی اش می گوید کیلیک کنید

 

 

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *