۰

کریس ایوانز در داستان اسباب بازی ها در نقش باز لایتر

کریس ایوانز در نقش باز لایتر

شب گذشته دیزنی هفته ای از کمیک-کان را در حدود دو ساعت قرار داد ، زیرا تعداد زیادی از اعلامیه ها را خفه کرده. ما تاریخ اکران را بدست آوردیم و ابتدا چندین پروژه را که می دانستیم در راه است بررسی می کنیم. ما همچنین تعداد زیادی از اعلامیه های فیلم ها و سریالهای کاملاً جدید را دریافت کردیم که بیشتر آنها مربوط به دیزنی + است ، اما تعداد کمی از آنها برای اکران در سینما  ارائه شده اند. یکی از شگفت آورترین موارد Lightyear ، انیمیشن جدید Pixar بود که از شخصیت Buzz Lightyear از فیلم های داستان اسباب بازی الهام گرفته است اما بر اساس آن ساخته نشده است( کریس ایوانز در داستان اسباب بازی) این نسخه جدید از این شخصیت توسط کریس ایوانز صدا گذاری خواهد شد و اگر شما از حضور خوب  یک شخصیت در یک فیلم Pixar برای کریس ایوانس هیجان زده هستید ، من به شما قول می دهم هیچ کس بیش از او هیجان زده نشود.

کریس ایوانز در داستان اسباب بازی

کریس ایوانز در نقش باز لایتر

کریس ایوانز پس از اعلام رسمی شب گذشته لایت یار در اینستاگرام پست کرد و در پست او عملا می توانید لبخندی را که ممکن است هنگام نوشتن متن داشته باشد بر روی صورت او مشاهده کنید. او به وضوح در مورد کار برای Pixar فراتر از ماه است و می خواهد به هواداران اطمینان دهد که اگرچه این ایده کمی دور از انتظار به نظر می رسد ، اما همه چیز خوب پیش خواهد رفت.

کریس ایوانز در داستان اسباب بازی

کریس ایوانز در نقش باز لایتر

باید گفت که کل ایده اصلی فیلم جدید Lightyear از Pixar بسته به دیدگاه شما کاملاً درخشان یا کاملاً دیوانه است. این فیلم اسپین آف داستان اسباب بازی با بازی شخصیت تیم آلن نیست. بلکه شب گذشته توسط مدیر خلاق پیکسار ، پیت داکتر ، به عنوان فیلمی علمی تخیلی ارائه شد که باعث تولید خط اسباب بازی هایی شد که شخصیت داستان اسباب بازی بخشی از آن است.

 

چرا احیای تونی استارک برای مارول ایده وحشتناکی است کیلیک کنید

کریس ایوانز در نقش باز لایتر

باید بگویم ، شخصاً ، فکر می کنم لبخند بر لب من هنگام خبر لایت یار شبیه احساسی بود که کریس ایوانز احساس می کرد. آیا این مفهوم کمی عجیب است؟ بدون سوال ، اما فکر می کنم درخشان هم باشد. به نظر می رسد برنامه برای این منظور این است که Lightyear یک داستان اکشن و ماجراجویی علمی تخیلی کم و بیش رو به جلو خواهد بود ، نه یک کمدی مانند داستان اسباب بازی. این چیزی است که ما قبلا از Pixar ندیده ایم و هیجان انگیز است.

پیکسار می توانست مفهومی کاملاً اصیل برای یک فیلم علمی تخیلی ارائه دهد. این واقعیت که چنین کاری نکرده است ممکن است دلیل عجیب و غریب بودن بسیاری از طرفداران از این موضوع باشد ، اما کریس ایوانز سعی نمی کند در اینجا مبهم باشد یا انتظارات را مدیریت کند. او به مردم می گوید هیجان زده شوند. او به وضوح معتقد است که همه چیز در مورد این ایده وحشی در حال اجرا است. این به نوعی به نحوه مشاهده مردم به فیلم های داستان اسباب بازی آسیب نمی زند ، بلکه فقط چیز جدید و سرگرم کننده ای به آن اضافه می کند.

 
 
کریس ایوانز در داستان اسباب بازی
کریس ایوانز در نقش باز لایتر

در حال حاضر Lightyear قرار است به عنوان اکران نمایشی در ۱۷ ژوئن ۲۰۲۲ به بی نهایت و فراتر از آن برسد.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *