۰

پیام جالب کیانو ریوز برای هوادارانی Cyberpunk 2077

بازی سایبرپانک 2077

سال ۲۰۲۰ سالی است که باعث به تأخیر افتادن بسیاری از فیلم های مورد علاقه ما شده است ، اما اگر طرفدار بازی های ویدیویی باشید نیز یک سال ناخوشایند است. چندین نسخه اصلی به تأخیر افتاده است اما یک عنوان اصلی ، Cyberpunk 2077 ، که شامل شخصیتی است که با ظاهری شبیه به کیانو ریوز ساخته شده است ، قرار است سرانجام در طی چند روز آغاز به کار کند. با این حال ، اگر بازیکنان سعی در شروع بازی داشته باشند ، مستقیماً از طرف کیانو پیام ویژه ای می گیرند که به آنها می گوید دور شوید.

(برو بخواب سامورایی هنوز ۱۰ دسامبر نشده)

بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ همراه با نقد ها ونمرات سایت های معتبر جهان (کیلیک کنید)

پیام جالب کیانو ریوز

بازی Cyberpunk 2077 به طور رسمی تا ۱۰ دسامبر راه اندازی نمی شود ، اما اکثر پلتفرم های بازی کنسولی و رایانه ای به بازیکنان امکان خرید زودهنگام بازی و همچنین دانلود  زودهنگام آن را در سیستم های خود می دهند. این به بازیکنان این امکان را می دهد تا پس از گذشت نیمه شب دقیقاً به بازی بپردازند و مجبور نباشند چند ساعت اول “راه اندازی” را در انتظار پایان دانلود بگذرانند. این بدان معناست که بسیاری از بازیکنان بازی را قبلاً بارگیری کرده اند و همانطور که یکی از طرفداران در Reddit خودنمایی کرده است ، اگر آنها سعی کنند آن را شروع کنند ، پیام ویژه ای از جانی سیلور هند ، شخصیتی که کیانو ریوز بازی  کرده است ، دریافت می کند و به آنها می گوید که زوده برو بخواب…

بازی سایبرپانک 2077

کیانو ریوز در نمایشگاه الکترونیکی سرگرمی ۲۰۱۹ به روی صحنه رفت تا از حضور خود در Cyberpunk 2077 رونمایی شود. او نقش شخصیت جانی سیلور هند را بازی می کند ، زیرا می بینید که او دست نقره ای دارد. Player’s به عنوان شخصیت Keanu در بازی بازی نخواهد کرد ، در عوض جانی شخصیتی است که برنامه های خاص خود را دارد و بازیکن این گزینه را دارد که با او کار کند یا نه. اما او کیانو ریوز است ، خیلی جدی ، چه کسی می خواهد نه بگوید؟

پیام جالب کیانو ریوز

اگر طرفدار جدی کیانو هستید ، Cyberpunk 2077 به احتمال زیاد همان رفع نیاز شما خواهد بود. فیلم های بعدی ماتریکس و جان ویک به دلیل همه گیر شدن جهانی به تأخیر افتاده اند ، بنابراین مدتی طول می کشد تا ببینیم عالی از کیانو واقعی است ، بنابراین آواتار دیجیتال او کافی است.

پیام جالب کیانو ریوز

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *