۰

شان آستین: برای سریال ارباب حلقه‌ ها هیجان زده ام

سریال ارباب حلقه‌ ها

شان آستین: برای سریال ارباب حلقه‌ ها هیجان زده ام

شان آستین، بازیگر نقش سم‌وایز در سه‌گانه ارباب حلقه‌ ها اخیرا در مصاحبه‌ای با وب‌سایت ComingSoon اعلام کرده که برای تماشای سریال ارباب حلقه‌ها هیجان زیادی دارد. او می‌گوید:

«توصیه من [به تیم تولید] این است که از این سفر لذت ببرند چون طرفداران فیلم‌ها و کسانی که عاشق کتاب‌ها هستند، آن‌قدر زیادند که…وقتی فیلم‌ها بیرون آمدند برایم باورکردنی نبود. چقدر انرژی پای کار گذاشته شد. چند نفر عاشق پروژه بودند. بنابراین هیجان زیادی دارم که ببینم سریال چطور از آب در می‌آید. اگر خیلی وارد سیلماریلیون شوند، ممکن است داستان برای من تازه باشد. چون خیلی نتوانستم سیلماریلیون را کامل بخوانم.»

آستین در ادامه افزود:

«فکر می‌کنم تصمیم آمازون برای ساخت سریال بسیار مناسب بود. من در سال ۲۰۰۲ پیش‌بینی کرده بودم که ۲۰۲۰ یا ۲۰۲۱ دوباره فیلم‌ها را می‌سازند. آن‌قدر با اطمینان حرف می‌زدم که مردم برایشان عجیب بود و من می‌گفتم قابلیت پیش‌گویی دارم. [ولی] نه، چون می‌دانستم یک نسل بعد مردم می‌خواهند چیزی را که دوست دارند دوباره تجربه کنند. من همیشه طرفدار دنباله‌ها و بازسازی فیلم‌های کلاسیک بودم. خیلی‌ها می‌گویند چرا باید یک فیلم کلاسیک را بازسازی کرد؟ خبر خوب این است که نسخه کلاسیک برای همیشه باقی می‌ماند. حالا شاید یک نفر اثر خوبی بسازد، اگر بد بود آن را نگاه نکنید. اما من انتظار دارم که این اقتباس از ارباب حلقه‌ ها فوق‌العاده باشد. آن‌ها مدت‌هاست دارند سریال را می‌سازند. افراد با استعدادی روی آن کار می‌کنند، و این اثر کمک خواهد کرد که مردم ۲۰ سال پیش، یعنی زمان اکران نسخه ما از ارباب حلقه‌ ها را به یاد آورند. از این رو، ساختن چنین آثاری برای همه خوب است. من چنین نظری دارم.»

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *