۰

بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ همراه با نقد ها ونمرات سایت های معتبر جهان

بازی سایبرپانک 2077

بازی Cyberpunk 2077

بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ بالاخره بعد از ۸-۹ سال عرضه شد و هم زمان با آن سایت ها ومجله های معتبر جهان نقد ها ونمرات خود را برای این گیم منتشر کردند.

در دامه به بررسی نظرات آنها خواهیم پرداخت :

 

بازی سایبرپانک ۲۰۷۷

بازی سایبرپانک 2077

IGN : 9/10

بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ شما را به منظره زیبا و خیره کننده و متراکم خود می کشاند.

این یک انتخاب خیره کننده در مورد چگونگی ساختن شخصیت شما ، نزدیک شدن به اهداف و مقابله با دشمنان است ، و تصمیمات شما می تواند تأثیر ملموس و احساسی طبیعی بر دنیای اطراف شما و داستان افراد ساکن در آن داشته باشد. این داستان ها می توانند احساسی ، خنده دار ، تاریک ، مهیج و گاهی اوقات همه موارد در یک زمان باشند.

مراحل اصلی ممکن است کوتاهتر از حد انتظار باشد که بعضی وقت ها دقیقا معلوم نیست که چه کای باید انجام بدهید، اما بسیاری از مراحل جانبی موجود تقریباً از ابتدا می تواند تأثیر شگفت آوری روی بازی  داشته باشد .

شرم آور است که اشکالات ناامیدکننده مکرر می توانند گاهی اوقات حال و هوای تنظیم بازی را از بین ببرند ، اما طراحی انعطاف پذیر Cyberpunk 2077 آن را به یک RPG واقعی قابل توجه تبدیل می کند.

بازی سایبرپانک 2077

Gamespot: 7/10

 در بازی Cyberpunk 2077 مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد ، اما طبق تجربه ما ، اشکالات در سراسر جهان کلافه کننده و قابل توجه است ، و اغلب ما را مجبور می کند تا ذخیره ها را دوباره بارگیری کنیم یا کاملاً از بازی خارج شویم. وارد شدن به دنیایی که مدام مجبور به ترک آن هستید سخت است.

اتفاقات زیادی در اطراف شما وجود دارد – تبلیغات خاموش در همه زمان ها ، جنگ اسلحه در خیابان ها ، متن هایی که در مورد اتومبیل هایی است که شما هرگز نخواهید خرید – که بسیار آزار دهنده است.

ماموریت های جانبی و شخصیت هایی که آنها به نمایش می گذارند چراغی درخشان از تاریکی نئون آغشته به Night City است و به شما فرصتی می دهد تا بهترین مکانیک های هسته RPG را ارائه دهید. اینها همان چیزی است که من را با یک تجربه ناامیدکننده همراه کرده است.

بازی سایبرپانک 2077

Eurogamer : 9/10

بازی Cyberpunk 2077 از همان ابتدای کار خود با انتظارات زیادی روبرو بود. همه آنها برآورده نشده اند ،اما  هنوز CD Projekt RED یک بازی ویدیویی خیره کننده ایجاد کرده است.

بازی سایبرپانک 2077

PC Games : 10/10

تنظیمات بازی Cyberpunk 2077 کاملاً متفاوت است و تنها با Deus Ex قابل مقایسه است ، حتی اگر CD Projekt Red از نظر سبک کاملاً چیزهای بیشتری برای ارائه داشته باشد. شخصیت های بازی را هم خیلی دوست داشتم که عالی طراحی شده بودند .

 من در اینجا فقط در مورد کیانو ریوز صحبت نمی کنم. من خصوصاً شخصیت هایی مانند جودی ، پانام و دیلمین را به قلبم وارد کردم و داستانهای فرعی آنها را تقریباً بیشتر از داستان اصلی دنبال کردم.

به عنوان یک بازی نقش آفرینی ، دقیقاً ترکیبی مناسب از سیستم شخصیت های عمیق و نبرد های خیابانی را ارائه میکند.

بازی سایبرپانک 2077

GamesRader : 10/10

داستان بازی Cyberpunk 2077 بسیار کوتاه است ؛ ولی این کوتاهی با ارائه کردن دنیایی بزرگ و خشونت آمیز و همراه با توطئه چینی های فراوان پوشانده شده است واین دنیا را منحصر به فرد کرده است.

بازی سایبرپانک 2077

PC Gamer : 7.8/10

 در بازی Cyberpunk 2077 کاراکتر هایی که بسیار خوب طراحی شده اند به دلایل باگ ها و مشکلات فنی زیاد محیط بازی صدمه دیده اند و ضربه خورده اند.

بازی سایبرپانک 2077

VGC : 10/10

بازی Cyberpunk 2077 پر از صحنه های سینماتیک زیبا وبا کیفیت است که دید شما را به این صحنه ها تغییر می دهد و انتظار شما را بسیار بالا میبرد ؛ البته بازی در هنگام عرضه باگ هایی نیز دارد.

بازی سایبرپانک 2077

IGN Japan : 10/10

بزرگترین دستاورد بازی Cyberpunk 2077 شهر نایت سیتی است ، جذاب ترین شهر در تاریخ بازی های ویدیویی تاکنون!

در حالی که درگیری های خارج از داستان اصلی گاهی اوقات کمی تکراری به نظر می رسد ، روشی که بازیکن را به تعامل با زندگی روزمره ساکنان این شهر شلوغ ترغیب می کند ، منجر به تجربه ایفای نقش به معنای واقعی کلمه می شود. این گیم مانند آسمان خراشی در دنیای بازی های RPG است.

بازی سایبرپانک 2077

Game Informer : 9/10

بازی Cyberpunk 2077 گاهی تاریک و نگران کننده است (به طرز وحشتناکی) ، اما اکثر محتوای آن جذاب است. من از اوقاتم در نایت سیتی کاملا لذت بردم و جانی سیلور یک شریک عالی برای دیدن مکانهای دیدنی این شهر است .

این کار من را مانند The Witcher 3: Wild Hunt منفجر نکرد ، اما هنوز یک شروع عالی برای تبدیل شدن به یک سری فوق العاده است.

لینک سایت متاکریتیک برای بازی سابرپانک ۲۰۷۷ :

متاکریتیک

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

بامداد نوروزیان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *