۰

ویگو مورتنسن از صحنه بدون استفاده ارباب حلقه ها می گوید

مصاحبه ویگو مورتنسن درباره صحنه حذف شده ارباب حلقه ها

از زمان اکران اولین فیلم ارباب حلقه ها نزدیک به ۲۰ سال می گذرد – اما تاثیری که سه گانه بر بازیگران و عوامل فیلم و همچنین لژیون های طرفداران در سراسر جهان گذاشت ، مانند همیشه قوی است. استقبال پرشور از مجموعه فیلم ، امکان انتشار محتوای اضافی فراوانی را فراهم کرد ، اما با وجود این ، مقدار زیادی همچنان در کف اتاق برش باقی ماند. ویگو مورتنسن ، یکی از ستاره های سه گانه ، حتی اذعان می کند که به خصوص یک صحنه  حدف شده ارباب حلقه ها وجود دارد که آرزو می کند از روند تدوین جان سالم به در میبرد.

صحنه حذف شده ارباب حلقه ها

در ارباب حلقه ها ، ویگو مورتنسن در نقش رهبر تکاور ومبارزی شجاع (آراگورن)بازی کرد. گرچه بیشتر داستان او به روشی است که او یاد می گیرد تا از سرنوشت خود استقبال کند ، اما ما همچنین رابطه عاشقانه او با آرون ، یک نیمه الف را که لیو تایلر بازی می کند. در حالی که به نظر می رسد آنها در ابتدا عاشقان ستاره ای بودند  ، بازگشت پادشاه نه تنها به عنوان زن و شوهر بلکه به عنوان شاه و ملکه با آنها پایان می یابد.

این سه فیلم به اندازه کافی ایده عشق دائمی آنها به یکدیگر را به ما می دهند تا خوشبختانه پس از کارشان ساخته شود. اما ویگو مورتنسن اخیراً به NME گفت که داستان آنها حتی چیزهای دیگری بود که نتیجه نهایی را نداد – و او فکر می کند که این کمی شرم آور است:

صحنه ای بود که ما آن را به نوعی فلش بک حافظه استفاده کردیم. از روز خواستگاری بود که او برای اولین بار با آروین ملاقات کردیم – و ما قبل از اینکه کمی استراحت کنیم ، ما آن را اجرا کردیم ، بنابراین من تراشیده و خوش تیپ بودم. آنها سعی کرده اند تا حد امکان جوان جلوه کنند. من موهای مختلفی داشتم و مثل الف ها لباس پوشیده بودم. این صحنه ای از کتاب بود که آنها در این چمنزار پر از گل قدم می زنند. این یک سکانس زیبا بود اما بدیهی است که برای فیلم مورد نیاز نبود. من هرگز آن را ندیده ام اما از فیلمبرداری آن صحنه لذت بردم. خوب است که واقعاً آن را ببینیم ، یا در نسخه های گسترده نیست.

صحنه حذف شده ارباب حلقه ها

نسخه های اکستندد هر یک از فیلم های ارباب حلقه ها کمی بیشتر از داستان های Arwen و Aragorn را نشان می دهد ، اما چیزی که Viggo Mortensen در اینجا به آن اشاره دارد ، چیزی نیست. شاید پیتر جکسون هنوز هم این فیلم را در جایی نگه داشته است و او مایل است روزی آن را با دنیا به اشتراک بگذارد. به هر حال بیستمین سالگرد The Fellowship of the Ring نزدیک  است.

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *