۰

۵ شخصیت مارول که کوین هارت برای آنها عالی هست

به نظر من کوین هارت برای مرحله و لول بعدی آماده است و منظور من از Jumanji: The Next Level نیست ، منظور من این است که ، پس از سالها حضور خود را به عنوان یکی از محبوب ترین صداها در تجارت خنده با موفقیت  در استندآپ و به دست آوردن نقش اصلی چند تا از فیلم های کمدی خود ، به نظر می رسد که او تلاش برای دستیابی به چیزی متفاوت از آنچه او بیشتر شناخته شده است ، مانند  بازی  در فیلم های مارول ، دراین مقاله به ۵ شخصیت مارول که بازیگر ۴۱ ساله آمریکاای بر آنها مناسب هست اشاره میکنیم.

Achebe

در مورد اینکه چه کسی واقعاً آچبه است یا چگونگی تبدیل شدن او به یک ستمگر خونسرد ، اطلاعات کمی در دست است ، اما گفته می شود ، وی یک دهقان نرم آفریقایی بود که همسرش او را به عنوان رهبر یک شورش چریکی که مزرعه او را یکدست و او را برای یک سال قبل از مرگ  ، ترک کرد. او روح خود را به مفیستو – شیطان جهان مارول فروخت. ظاهراً از این طریق بود که وی توانست چندین گواهینامه عالی رتبه (از جمله مدرک حقوقی ییل) بدست آورد و در نردبان دولتی در واکاندا کار کند ، جایی که شروع به اعتماد به عروسک دستی به نام داکیت کرد تا در تصمیم گیری معتبر خود تأثیر بگذارد. اگرچه آچبه بر روی کاغذ به اندازه کافی مضحک به نظر می رسد که کوین هارت را در این نقش به راحتی می بیند ، اما به نظر می رسد یک تفسیر سیاسی ترسناک و قابل قبول است که او می تواند به عنوان یک شرور جدی در یک فیلم آینده پلنگ سیاه بازی کند.

Werewolf

باور کنید یا نکنید ، اگر کوین هارت به عنوان یک شخصیت مارول انتخاب شود ، اگر فیلم Superhero 2008 ، The Secret Life of Pets 2  را حساب کنید ، این اولین فیلم ابرقهرمانی او نخواهد بود. ، مبارزه با جرم و جنایت alter ego و کمدی ابرقهرمانی آینده ویک گرگ. مدتی است که هیچ تحول جدیدی در مورد آن فیلم ظاهر نشده است ، که در آن هارت متوجه می شود پدرشوهر آینده او جنایتکار معروفی است و تقریباً این فکر را برای من ایجاد می کند که چقدر احتمال دارد در این مرحله ساخته شود. اگر برنامه ها به سرانجام می رسید ، شاید بازیگر هنوز می توانست با بازی جك راسل امروزی (كه به دلیل توانایی های حیوانی خود در زیر ماه کامل به عنوان گرگینه شناخته می شود) در تلنگر شخصی خود یا در مقابل ماه ، در یك فیلم كمیك لایكانتروپیك حضور داشته باشد

Night Thrasher

ترشر شب

اگر یک چیز وجود داشته باشد  که کوین هارت به خارج از کمدی خود مشهور شده است ، این نوبت شگفت آور او به عنوان یک مربی تناسب اندام است – میزبانی از مجموعه محبوب YouTube تمرین What The Fit و حتی ایجاد برنامه تمرینی خودش که می توانید در آن تمرین کنید. باعث یک بازی ضروری برای بازی درنقش Night Thrasher است – ترشر شب یک فرد باهوش و متمایز تاجر ثروتمند Dwayne Michael Taylor ، که قتل والدینش او را برای تکمیل هنرهای رزمی خود ، اتخاذ مهارت های بسیار خوب در اختراع سلاح ، و موارد دیگر. با نادیده گرفتن این واقعیت که داستان اصلی او کمی شبیه به بتمن  است به نظر می رسد ، این نقش که از زمان لغو اولین حضورش در سریال New Warriors Freeform’s هنوز هم اشغال نشده است.

Cardiac

این قهرمان مارول ، که برای اولین بار در سال ۱۹۹۰ به عنوان یک شخصیت حامی مرد عنکبوتی ظاهر شد ، برای یک ضعف خاص در رنج او که توانسته است به یک قدرت تبدیل شود ، کاملاً بی نظیر است. نام وی دکتر الیاس بورام است ، که پوستی مصنوعی ساخته شده از ویبرانیوم تولید می کند و هنگام احترام به برادر مرده خود از آن برای مبارزه با شر استفاده می کند ، اما آنچه باعث شد او نام قلبی را بدست آورد قلب مصنوعی او است که نه تنها او را زنده نگه می دارد ، او فقط در سریال کراس اوور شخصیت های اصلی مارول The Defenders به طور خلاصه از او نام برده شده است ، و این فرصت را برای کوین هارت ایجاد کرده است تا داستان پسندانه (و لباس زیبا و حماسی) خود را به صفحه نمایش بزرگ برساند.

Robbie Robertson

یکی دیگر از شخصیت هایی که تصویر قبلی او در صفحه نمایش می توانست قویتر باشد ، جوزف “رابی” رابرتسون است – گزارشگر منهتن ، که سرانجام جانشین سمت J. Jonah Jameson به عنوان سردبیر و دوست خوب پیتر پارکر شد. علی رغم تصویر صمیمانه ای از بازیگر بیل نون ، حضور وی در هیچ یک از فیلم های مرد عنکبوتی کارگردان Sam Raimi و از زمان J.K. سیمونز مجبور شد جیمسون را در Spider-Man: Far From Home برگرداند ، فقط منصفانه به نظر می رسد که قهرمان ناشناخته The Daily Bugle یک ضربه دیگر هم بگیرد. علاوه بر این ، تام هالند پیتر هنوز مجبور به ورود به عکاسی نشده است و پس از این اتفاق ، کوین هارت ممکن است بهترین راهنمای روزنامه نگاری باشد.

شما چی فکر میکنید؟ آیا کوین هارت در نقش رابی رابرتسون به فیلم محبوب مرد عنکبوتی اضافه میشود یا ترجیح می دهید بازی او چیزی بیشتر از یک مایلز مورالس بزرگسال  باشد .

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *