۰

بازی GTA VI در سال ۲۰۲۳ آماده انتشار است؟

بازی GTA VI

بازی GTA VI در سال ۲۰۲۳ آماده انتشار است.

یکی از فعالان عرصه‌ی فیلم و سینما که با نام کاربری ViwerAnon در توییتر شناخته می‌شود، اخیرا در یکی از توییت‌های خود به نکته‌ی جالب توجهی در رابطه با GTA VI اشاره کرد. بر اساس ادعای این فرد، راک‌استار گیمز سال گذشته بنا داشته است که بازی موردبحث را اواخر سال ۲۰۲۳ -یعنی دو سال و نیم دیگر عرضه کند و در طول امسال و سال آینده‌ی میلادی نباید منتظر انتشار این بازی باشیم.

تام هندرسون:بازی GTA VI در زمان مدرن جریان خواهد داشت

تام هندرسون، فعال شناخته شده صنعت گیم در توئیتر خود شایعات در خصوص جریان داشتن GTA VI در دهه ۸۰ میلادی را تکذیب کرد و گفت که این بازی به احتمال زیاد در زمان حال جریان خواهد داشت.

همچنین شایعه شده نقشه بازی GTA VI شامل ۵ ایالت خواهد بود.

طبق جدیدترین گزارش‌ها، به نظر می‌رسد بسیاری از اطلاعات منتشر شده که تحت عنوان Project Americas منتشر شدند، دقیق باشند، طبق این اطلاعات غیر رسمی، نقشه‌ی اصلی بازی GTA 6 شامل پنج ایالت بزرگ خواهد بود و هر ایالت شامل یک شهر می‌شود. علاوه بر این شهرها، به مانند بازی Red Dead Redemption 2، گیمرها به یک شهر ششم جداگانه خواهند رفت که تنها برای گذراندن ماموریت‌های داستانی در دسترس خواهد بود

به نظر می‌رسد به جز شهر Liberty City، سه شهر Vice City ،Los Santos و San Fierro را نیز در نسخه‌ی ششم سری GTA مشاهده نماییم. در نهایت در این گزارش‌ها آمده است که شهر Liberty City، بزرگترین و باشکوه‌ترین منطقه‌ی بازی خواهد بود.

برچسب‌ها:, ,

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

عرفان سعید زنوزی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *